پلکسر

پلکسر، نام دستگاه پلاسمای ساخت کشور ایتالیا است که با انواع ایرانی( پلاسماجت) ،چینی و کره‌ای متفاوت است .
پلکسر بدلیل کنترل و دقت در تولید پلاسما فقط لایه اپیدرم پوست را فرازش و لیفت می کند (بدون آسیب به لایه بازال). این ژنراتورمانند رادیو فرکانس جریان الکتریکی را از بدن عبور نمی دهد و همچنین همانند لیزر عمل نمی کند و کاملا متفاوت است. در این روش نیازی به استفاده از بی‌حس‌کننده‌های تزریقی نیست، بنابراین خیلی سریع‌تر از روش‌های جراحی انجام می‌شود. در درمان شلی و چروک و افتادگی پلک بیشترین کاربرد را دارد، و در کل پوست پشت چشم‌ شما را جوانتر می‌کند .

پلکسر یک لیزر نوین

نتایج قابل پیش بینی وچشمگیری را بدون برش پوست و بدون عارضه، خونریزی و بیهوشی ایجاد می‌کند.کاربردهای پلکسر در درمان‌ موارد زیر کاربرد دارد:
پلک پایین و پوست اضافی در پلک بالا
پاک کردن تاتو
بهبود اسکار شامل اسکار جراحی، اسکار آکنه و جای بخیه
درمان چروک و خطوط دور دهان
لیفت صورت و گردن
درمان آکنه فعال
درمان کلویید ( گوشت اضافه)
پلکسر یک درمان چند مرحله‌ای برای رفع چین و چروک زیر چشم و افتادگی خفیف پلک بالا است و به حداقل سه جلسه درمان نیاز دارد،برای پلک های افتاده جراحی بیشتر پیشنهاد می‌شود و به هیچ عنوان گول تبلیغات و عکسهای غیرواقعی را نخورید . دستگاه‌ پلاسمای ارزان در دسترس افراد زیادی هست و متاسفانه دانسته یا نادانسته ، برای هر کاری شما را ترغیب می‌کنند، در حالیکه می‌تواند عوارض جدی ظاهری و روحی روانی برای بیمار ایجاد کند. پلکسر یا پلاسماجت ایرانی هیچکدام برای کوچک کردن بینی کاربرد علمی ندارند وهیچ تضمینی برای نتیجه داده نمی‌شود.. قبل از هر چیز طی یک جلسه مشاوره حضوری با پزشک، وضعیت بیمار بررسی شده و پزشک با شنیدن انتظارات بیمار از نتایج سعی می کند دید واقع بینانه‌تری به او بدهد.معمولاً نتیجه درمان از همان هفته اول قابل ملاحظه است ولی، بعد از یک ماه بیشتر مشخص می‌شود.پس از آن در این نواحی کراست (دله) تشکیل می‌شود که البته این کراست‌ها پس از یک هفته می‌ریزد بدون اینکه آثاری به جای مانده باشد.
مشاورین کلینیک هور آمادگی پاسخ به کلیه سوالات و رفع ابهامات شما را به صورت حضوری و با رزرو وقت قبلی، دارند و عکس های قبل و بعد ازتعدادی از بیماران را می‌توانید در گالری تصاویر سایت دکتر مریم ملکی و یا در روز مراجعه در کلینیک هور مشاهده کنید. همچنین برای شهرستانی‌ها ، مشاوره با ارسال عکس روی واتساپ به شماره ۰۹۳۸۵۵۸۳۰۰ انجام می‌شود. با ثبت نام در سایت درقسمت مشاوره تلفنی ، مشاورین کلینیک هور در اولین فرصت با شما تماس می‌گیرند.تلفن های تماس : ۰۳۱۳۶۶۶۲۲۲۴-۰۳۱۳۶۶۶۲۰۶۵-۰۹۳۰۸۵۵۸۳۰۰


تعداد بازدید از این مطلب: 0
لطفا از عکس‌های قبل و بعد بیماران در گالری تصاویر دیدن فرمایید.
آدرس: اصفهان-خ چهارباغ بالا جنب مجتمع پارک ساختمان گلستان طبقه فوقانی بانک سپه مرکز لیزر هور (دکتر مریم ملکی)

تلفن :03136662224
دسته‌ها: خدمات

۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.