لیزر کیوسویچ و کربن پیل

شاید شنیده باشید «که روی پوست تیره و برنز شده نباید لیزر کرد، چون عوارض زیاد دارد »باید خاطرنشان کرد که لیزر کربن پیل، مخصوص انوع پوست است مخصوصاً پوست تیره، آفتاب سوخته و برنز شده !!!
کربن پیل با استفاده از لیزر کیوسویچ و لیزر اسپکترا، نوعی روش پاکسازی قوی و موثر پوست است که کاملاً بدون درد بوده، و تقریباً بلافاصله اثر می‌کند . این روش از به روزترین تکنولوژی دنیا بوده و مناسب انواع پوست‌ها است که با یک طیف نرم لایه برداری را انجام می دهد و هیچ عارضه و خطری در بر ندارد و شما می توانید بلافاصله بعد از استفاده، به فعالیت روزانه خود برگردید.
لیزر کربن پیل به‌ ویژه برای افرادی که پوست چرب دارند یا از جوش سرسیاه، منافذ باز، آکنه و کدری پوست، تیرگی ، و ملاسما ، شکایت دارند ، مفید واقع می‌شود . کربن پیل به‌ ویژه زمانی به کار شما می‌آید که می‌خواهید بلافاصله ظاهر پوست خود را بهتر کنید، برای مثال هنگام مراسم مهم ومهمانی‌ها .

روشن سازی پوست با لیزر کیوسوئیچ با کربن و پیل
برای کربن پیل با لیزر که به آن پیل هالیوودی هم گفته می‌شود، در ابتدا لایه نازکی کربن مایع بر روی پوست شما مالیده می‌شود. این لایه کربنی به عمق منافذ پوست نفوذ می‌کند و بعد از مدتی کوتاه لیزر انجام می‌شود . نور لیزر به شدت جذب ذرات کربن می‌شود و وقتی اشعۀ لیزر از روی منطقه‌ای که کربن دارد، عبور داده می‌شود ، کربن را تخریب می‌کند و همراه با آن سلول‌های مرده پوست ، مواد زائد و چربی اضافی پوست را نیز نابود می‌کند، و خود نوعی لایه‌برداری ایجاد می‌کند، بدون آنکه دردی ایجاد شود چون در روش کربن پیل با لیزر، سلول‌های مردۀ پوست و جوش‌های سرسیاه هم از سطح پوست برداشته شده و لایه‌ برداری انجام می‌شود، به همین دلیل پوست شفاف‌ترشده، منافذ آن نیز بسته یا کوچکترمی‌شوند.
نتایج کربن پیل با لیزر شامل : شفاف و روشن شدن فوری پوست و رفع تیرگی ، از بین بردن جوش‌ها،کاهش چربی پوست، کاهش منافذ باز، رفع آثار آفتاب سوختگی ، کاهش چروک پوست و جوانسازی.
از مزایای مهم این روش قابلیت انجام سریع ، بدون درد، بدون عارضه بودن است و اینکه هیچ التهاب ، قرمزی، یا تورم ومراقبت خاصی، بجز پرهیز از آفتاب، نیاز ندارد، و اثر آن را بلافاصله می‌توانید مشاهده کنید . نتیجه یک بار کربن پیل با لیزر برابر است با ده جلسه فیشیال و پاکسازی صورت. در این روش شفافیت و جلای صورت از همان لحظه انجام بخوبی قابل مشاهده است . این لیزر به تنهایی می تواند بسیاری از مشکلات پوست آسیب‌ دیده را حل کند، اما تاثیر بیشتر آن زمانی است که چندین درمان به طور همزمان روی پوست انجام شود، که به آن روش تلفیقی گفته میشود. دکتر مریم ملکی متخصص پوست معمولاً برای لک و ملاسما و یا پوستهای تیره و منفذدار چرب ، از این روش در تلفیق با سایر روشها استفاده می‌کند ، و با یک جلسه درمان رضایت بیش از ۵۰٪ حاصل می‌شود. این روش قابل تکرار است، و از جمله روشهایی است که در آقایان و خانمهای شاغل براحتی قابل انجام است.
مشاورین کلینیک هور آمادگی پاسخ به کلیه سوالات و رفع ابهامات شما را به صورت حضوری و با رزرو وقت قبلی، دارند و عکس های قبل و بعد ازتعدادی از بیماران را می‌توانید در گالری تصاویر سایت دکتر مریم ملکی و یا در روز مراجعه در کلینیک هور مشاهده کنید. همچنین برای شهرستانی‌ها ، مشاوره با ارسال عکس روی واتساپ به شماره ۰۹۳۸۵۵۸۳۰۰ انجام می‌شود. با ثبت نام در سایت درقسمت مشاوره تلفنی ، مشاورین کلینیک هور در اولین فرصت با شما تماس می‌گیرند. تلفنهای تماس : ۰۳۱۳۶۶۶۲۲۲۴-۰۳۱۳۶۶۶۲۰۶۵-۰۹۳۰۸۵۵۸۳۰۰


تعداد بازدید از این مطلب: 0
لطفا از عکس‌های قبل و بعد بیماران در گالری تصاویر دیدن فرمایید.
آدرس: اصفهان-خ چهارباغ بالا جنب مجتمع پارک ساختمان گلستان طبقه فوقانی بانک سپه مرکز لیزر هور (دکتر مریم ملکی)

تلفن :03136662224
دسته‌ها: خدمات

۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.