تزریق چربی در دست ، ساق پا و باسن

گرفتن چربی اضافی بدن از نواحی که چربی اضافه دارید مانند پهلوها و شکم و تزریق آن به نواحی که نیاز دارد مانند باسن، ساق پاهای باریک و لاغر، سینه یا پشت دست، روشی طبیعی، ماندگار و پرطرفدار است که علاوه‌بر فرم‌دهی و زیباسازی، پوست آن ناحیه را نیز سفت‌تر و جوانسازی می‌کند. برای افرادی که در اثر کاهش وزن دچار لاغری شدید صورت و پشت دست‌ها شده‌اند تزریق چربی می‌تواند گزینه بسیار خوبی باشد. تزریق چربی به این نواحی بدن معمولا تجربه زیادی می‌خواهد و در غیر این صورت می‌تواند عوارض زیادی داشته باشد.

تزریق چربی باسن و دست یک روش برای حجم دهی و بازگشت چربی از دست رفته میباشد

در خوشبینانه‌ترین حالت عارضه‌ تزریق چربی می‌تواند این باشد که بافت چربی کاملا جذب شود و علت آن تکنیک نادرست عمل است و در بدبینانه‌ترین حالت عارضه بسیار خطرناک تزریق چربی در باسن، آمبولی چربی است که منجر به فوت شده است. دکتر مریم ملکی با سابقه طولانی (ازسال ۱۳۷۷) که در زمینه تزریق چربی به صورت و بدن فعالیت دارد، در طی فقط یک جلسه می‌تواند شما را به نتیجه دلخواه برساند. با تزریق چربی می‌توان نواحی خالی و کم حجم را پر کرد و یا یک قسمت را برجسته‌تر کرد. تزریق چربی یک نوع فیلر محسوب مى‌شود . افرادی که از نظر ظاهری داراى باسنی صاف و کم‌حجم هستند و از فرم بدنشان درهنگام پوشیدن لباس ناراضی هستند، کاندید عمل تزریق چربی در باسن هستند. افرادى که میزان چربى کافى در نواحى شکم و پهلو یا ران دارند، براى انجام این عمل مناسب هستند و این عمل به اندام آن‌ها زیبایی خاصی می‌دهد. در این افراد می‌توان به راحتی چربی‌های اضافى را به روش دستى و با سرنگ‌هاى مخصوص یا با دستگاه لیپوماتیک یا ساکشن از طریق دو یا چند سوراخ کوچک ٣-۵ میلی‌مترى خارج کرد و پس از تصفیه به ناحیه باسن تزریق کرد. در نتیجه این عمل در واقع نوعی پیکرتراشی است و با یک عمل هم شکم یا پهلوها اصلاح می‌شوند و هم فرم باسن برجسته و زیباتر می‌شود. در صورتى که در افراد لاغر به علت نداشتن چربی کافی این امکان وجود ندارد.

مشاورین کلینیک هور آمادگی پاسخ به کلیه سوالات و رفع ابهامات شما را به صورت حضوری و با رزرو وقت قبلی، دارند و عکس‌های قبل و بعد ازتعدادی از بیماران را می‌توانید در گالری تصاویر سایت دکتر مریم ملکی و یا در روز مراجعه در کلینیک هور مشاهده کنید. همچنین برای شهرستانی‌ها مشاوره با ارسال عکس روی واتساپ به شماره ۰۹۳۸۵۵۸۳۰۰ انجام می‌شود. با ثبت نام در سایت درقسمت مشاوره تلفنی، مشاورین کلینیک هور در اولین فرصت با شما تماس می‌گیرند. تلفن های تماس : ۰۳۱۳۶۶۶۲۲۲۴-۰۳۱۳۶۶۶۲۰۶۵-۰۹۳۰۸۵۵۸۳۰۰


تعداد بازدید از این مطلب: 0
لطفا از عکس‌های قبل و بعد بیماران در گالری تصاویر دیدن فرمایید.
آدرس: اصفهان-خ چهارباغ بالا جنب مجتمع پارک ساختمان گلستان طبقه فوقانی بانک سپه مرکز لیزر هور (دکتر مریم ملکی)

تلفن :03136662224
دسته‌ها: خدمات

۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.