آی پی ال IPL

آی.پی.ال (IPL) یک سیستم نوری است و لیزر محسوب نمی‌شود. مبنای این سیستم نور است. نور مرئی از فیلترهای مخصوصی عبور می‌کند که نتیجه آن ایجاد نور با طول موج‌های متفاوت است. سیستم آی.پی.ال فیلترهای مختلفی دارد که با توجه به کاربردهای مختلف آن طراحی شده اند. برای مثال فیلتر مخصوص برای لک یا فیلتر مخصوص جوانسازی ، و نوعی که برای موی زائد از آن استفاده می‌شود،کاملا متفاوت است، همچنین فیلتر مخصوصی برای درمان جوش فعال ، قرمزی جای جوش و فرو رفتگی جای جوش و درمان روزاسه وقرمزی صورت دارد .کاربردهای آی پی ال به شرح زیر است .

 

درمان جوش و قرمزی با آی پی ال

لیزر آی پی ال در موارد زیر کاربرد دارد:
لکه‌های پشت دست
قرمزی پوست و روزاسه
رفع موهای زائد
جوانسازی پوست و چروک ریز
جوش فعال و قرمزی بجا مانده از جوش
کک و مک و آسیب پوستی ناشی از آفتاب
اسکارهای نسبتاً جدید و قرمز یا صورتی
پوست چرب و منافذ باز
مزیت مهم آی پی ال ، کم عارضه بودن( البته در دست پزشک با تجربه) و نداشتن دوره نقاهت است . در روش آی پی ال با فیلتر مخصوص کک و مک سلول های رنگدانه‌ای پوست شما، پرتو های نوری را جذب می کند و آن را به حرارت تبدیل می کنند. حرارت حاصله به منظوررفع کک و مک ها و سایر لکه ها، رنگدانه‌های ناخواسته را تخریب می کنند. پس از انجام کار لکه‌ها و کک و مک‌ها دله‌ می‌بندند و طی یک هفته می‌ریزند و پوستی صاف و شفاف بدست می‌آید.معمولا کک و مک طی یک تا دو جلسه بهبود می‌یابد . این پرتوها می توانند با تخریب عروق خونی به رفع قرمزی ناشی از آکنه، روزاسه، اسکار و … کمک کنند. همچنین پرتو های لیزر آی پی ال با تحریک سلول‌های کلاژنساز پوست می‌توانند سبب سفت شدن پوست و رفع چروک‌های آن شوند. روش آی پی ال برای افرادی که دچار اسکارهای کلوئیدی وبرآمده می شوند و یا زمینه پوستی تیره ای دارند توصیه نمی‌شود. متخصصین کلینیک هور پوست شما را معاینه می‌کنند و در صورت مناسب بودن برای انجام آی پی ال ، توصیه ها و مراقبت های قبل و بعد را توضیح می‌دهند .
مشاورین کلینیک هور آمادگی پاسخ به کلیه سوالات و رفع ابهامات شما را به صورت حضوری و با رزرو وقت قبلی، دارند و عکس های قبل و بعد ازتعدادی از بیماران را می‌توانید در گالری تصاویر سایت دکتر مریم ملکی و یا در روز مراجعه در کلینیک هور مشاهده کنید. همچنین برای شهرستانی‌ها ، مشاوره با ارسال عکس روی واتساپ به شماره ۰۹۳۸۵۵۸۳۰۰ انجام می‌شود. با ثبت نام در سایت درقسمت مشاوره تلفنی ، مشاورین کلینیک هور در اولین فرصت با شما تماس می‌گیرند.تلفن های تماس : ۰۳۱۳۶۶۶۲۲۲۴-۰۳۱۳۶۶۶۲۶۵-۰۹۳۰۸۵۵۸۳۰۰


تعداد بازدید از این مطلب: 0
لطفا از عکس‌های قبل و بعد بیماران در گالری تصاویر دیدن فرمایید.
آدرس: اصفهان-خ چهارباغ بالا جنب مجتمع پارک ساختمان گلستان طبقه فوقانی بانک سپه مرکز لیزر هور (دکتر مریم ملکی)

تلفن :03136662224
دسته‌ها: خدمات

۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.