لیزر جای بخیه ، سالک و سوختگى

داشتن پوستی صاف و شفاف را همه دوست دارند. وجود برخی از اسکارها می‌تواند روی اعتماد به نفس و روابط اجتماعی فرد تاثیر منفی زیادی بگذارد. از دشوارترین درمان ها در زیباسازی و جوانسازی پوست ، بر طرف کردن اسکارها ، مخصوصاً اسکارهای شدید، قدیمی و عمیق است ، مخصوصا اگر اسکار روی بدن باشد که باز هم سخت تر و کمتر به روشهای درمانی پاسخ می‌دهد. درمان اسکارهای سطحی جای جوش ، آبله مرغان، سالک و یا سوختگی‌های خفیف، اگر در صورت باشند نتایج نسبتاً خوب و گاه حتی بسیار عالی دارند.

لیزر جای جوش اسکار آکنه یا سوختگی

نتایج لیزر اسکار بریدگی‌ها و عمل های جراحی، و یا سالک بسته به محل آن ، بزرگی ، وسعت ، همسویی خط برش با خطوط طبیعی صورت، شدت اسکار، تجربه و هنر دست پزشک، و تجهیزات در دسترس پزشک ، متفاوت است. معمولاً درمان اسکارها نیاز به تجربه زیادی دارد و درانتخاب پزشک باید بسیار دقت کرد . دکتر مریم ملکی با سالها ( از سال۱۳۷۷ تاکنون ) تجربه در درمان اسکار و همچنین مهارت زیاد در تزریق چربی ، پس از معاینه و ارزیابی اولیه بهترین روش درمان را به شما پیشنهاد می‌دهد. تجهیزات و روشهایی که در ترمیم اسکار بکار می‌رود شامل، لیزر فرکشنال، لیزر “سی او دو “ CO2، لیزر جنسیس، تیکسل، میکرونیدلینگ ،پیلینگهای مخصوص، ساب‌سیژن ، تزریق چربی و تزریق نانوفت و لیزر آندولیفت میباشند، که خوشبختانه همه این دستگاهها و تکنیکها در کلینیک تخصصی پوست ولیزر هور دراصفهان موجود میباشد. در نظر داشته باشید که محو کردن اسکارها معمولاً با یک جلسه امکان‌پذیر نیست مگر در مواردی که اسکارها بسیار خفیف و ناچیز باشند، و احتمال بهبود بیشتر با پیگیری و تکرار جلسات درمانی بسیار بیشتر می‌شود. باید بدانید که برای درمان اسکارها هر چه دیرتر مراجعه کنید پاسخ به درمان کمتر و جلسات درمانی بیشتر خواهد بود. اگر درمان جای زخم ، بخیه ، سالک یا سوختگی را از همان ابتدا یعنی بلافاصله بعد از ترمیم اولیه شروع کنید، چه بسا با یک تا دو جلسه به نتایج بسیار خوبی دست پیدا کنید، در حالیکه که سالها بعد همان نتیجه را با ۵ تا ۶ جلسه بدست خواهید آورد.
مشاورین کلینیک هور آمادگی پاسخ به کلیه سوالات و رفع ابهامات شما را به صورت حضوری و با رزرو وقت قبلی، دارند و عکس های قبل و بعدازتعدادی از بیماران را می‌توانید در گالری تصاویر سایت دکتر مریم ملکی و یا در روز مراجعه در کلینیک هور مشاهده کنید. همچنین برای شهرستانی‌ها ، مشاوره با ارسال عکس روی واتساپ به شماره ۰۹۳۸۵۵۸۳۰۰ انجام می‌شود. با ثبت نام در سایت درقسمت مشاوره تلفنی ، مشاورین کلینیک هور در اولین فرصت با شما تماس می‌گیرند. تلفنهای تماس : ۰۳۱۳۶۶۶۲۲۲۴-۰۳۱۳۶۶۶۲۰۶۵-۰۹۳۰۸۵۵۸۳۰۰


تعداد بازدید از این مطلب: 1
لطفا از عکس‌های قبل و بعد بیماران در گالری تصاویر دیدن فرمایید.
آدرس: اصفهان-خ چهارباغ بالا جنب مجتمع پارک ساختمان گلستان طبقه فوقانی بانک سپه مرکز لیزر هور (دکتر مریم ملکی)

تلفن :03136662224
دسته‌ها: خدمات

۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.