لیفت شقیقه، ابرو‌ها و پیشانی

افتادگی ناحیه شقیقه می‌تواند سبب افتادگی گوشه چشم‌ها و ابروها شده و اثری نامطلوب بر روی ظاهر چشم‌ها بگذارد، و فرد را خسته نشان دهد. شاید شما جلوی آینه، گوشه‌های ابرو و پوست شقیقه خود را با نوک انگشت بالا کشیده باشید و به تاثیر باورنکردنی این کاردر رفع چین و چروک گوشه چشم و جوان‌تر شدن صورت خود پی برده باشید. لیفت شقیقه برای افرادی مناسب است که در گذر زمان، درانتهای ابرو و دو طرف چشم خود دچار خطوط عمیق شده‌اند اما با پیشانی خود مشکلی ندارند و یا با روش‌های دیگر، چروک پیشانی خود را رفع کرده‌اند. در صورتی که کل پیشانی دچار افتادگی باشد، آن را همراه با لیفت پیشانی انجام می‌دهیم و کل پیشانی به بالاکشیده می‌شود، البته این عمل معمولا در سنین بالاتر انجام می‌شود. این عمل زیبایی برای افرادی خوب است که در ناحیه شقیقه و ابروافتادگی پوست دارند و دچار ، افتادگی پلک هم هستند، البته در سنین بالاتر امکان دارد افتادگی پلک با عمل لیفت شقیقه بطور کاملا صلاح نشود و جراحی پلک هم نیاز باشد.

عمل کشیدن پوست شقیقه به تنهایی مناسب افراد زیر است:
کسانی که نیاز به لیفت ابرو ندارند و تنها می‌خواهند دم ابروی خود را بالا بکشند، می‌توانند از لیفت شقیقه استفاده کنند.
کسانی که به‌ طور ارثی دچار افتادگی در پوست شقیقه و گوشه‌های ابرو هستند نیز گزینه مناسبی برای بالاکشیدن پوست شقیقه هستند. کشیدن پوست شقیقه می‌تواند تنها با بی‌حسی موضعی و بدون خونریزی انجام شود. این عمل حدود ۱ تا ۲ ساعت زمان نیاز دارد. بد نیست اشاره شود، نتیجه این عمل در افراد مختلف همیشه یکسان نیست و بسته به شرایط بدنی و ساختار آناتومیک هر فرد، متفاوت است. همچنین در لیفت شقیقه، خطر ریزش مو در محل عمل وجود ندارد، از آنجایی که محل برش، لای موی شقیقه است، به راحتی دیده نمی‌شود و فرد می‌تواند بدون مشکل در اجتماع و یا محل کار حاضر شود، طول خط برش و نحوه بخیه زدن به مهارت پزشک بستگی دارد . ماندگاری لیفت شقیقه معمولا طولانی است و برای سالها باقی می‌ماند و بستگی به وضعیت پوست فرد دارد، البته که در سن بالاتر رفته ، پوست شل شده و بمرور افتادگی حاصل می‌شود، ولی بشدت قبل نخواهد بود. دکتر مریم ملکی این عمل را در خانم های کمتر از ۳۰ سال انجام نمیدهد ، بدلیل اینکه در سنین کمتر از سی سال، پوست بسیار سفت ومحکم است و احتمال بجا ماندن اسکار محل برش وجود دارد، و همه تلاش او بر این است که کمترین اثر از برش روی پوست باقی بماند. ممکن است در مورد لیفت ابرو یا شقیقه با نخ تبلیغات زیادی دیده باشید، واقعیت این است که نخ در این قسمت نتیجه کوتاه مدت دو تا سه ماهه دارد و بعد از آن پوست به حالت قبل برمی‌گردد. دکتر مریم ملکی با دقت شما را معاینه می‌کند و اگر برای این عمل مناسب باشید بیشترین تلاش خود را در به دست آوردن بهترین نتیجه برای شما انجام میدهد.
مشاورین کلینیک هور آمادگی پاسخ به کلیه سوالات و رفع ابهامات شما را به صورت حضوری و با رزرو وقت قبلی، دارند و عکس های قبل و بعد ازتعدادی از بیماران را می‌توانید در گالری تصاویر سایت دکتر مریم ملکی و یا در روز مراجعه در کلینیک هور مشاهده کنید. همچنین برای شهرستانی‌ها ، مشاوره با ارسال عکس روی واتساپ به شماره ۰۹۳۸۵۵۸۳۰۰ انجام می‌شود. با ثبت نام در سایت درقسمت مشاوره تلفنی ، مشاورین کلینیک هور در اولین فرصت با شما تماس می‌گیرند.تلفن های تماس : ۰۳۱۳۶۶۶۲۲۲۴-۰۳۱۳۶۶۶۲۰۶۵-۰۹۳۰۸۵۵۸۳۰۰


تعداد بازدید از این مطلب: 0
لطفا از عکس‌های قبل و بعد بیماران در گالری تصاویر دیدن فرمایید.
آدرس: اصفهان-خ چهارباغ بالا جنب مجتمع پارک ساختمان گلستان طبقه فوقانی بانک سپه مرکز لیزر هور (دکتر مریم ملکی)

تلفن :03136662224
دسته‌ها: خدمات

۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.