درمان جوش و قرمزی پوست باآى پى ال IPL

کلینیک تخصصی پوست ولیزر هور ، سالهاست که از دستگاه آی پی ال در درمان جوش‌های مقاوم ،و قرمزی جای جوش استفاده می‌کند. آی پی ال کاملاً موثر ، بى خطر و بدون عارضه است. این روش مناسب افرادى است که دچار آکنه هاى ملتهب و قرمز هستند و بادرمان هاى دارویی به نتیجه نرسیده‌اند و یا می‌خواهند سریع‌تر و موثرتر به نتیجه برسند ، و یا مراسم مهمی در پیش رو دارند .

 

درمان جوش و قرمزی با آی پی ال

با استفاده از دستگاه هاى مدرن و پیشرفته IPL با طول موج مخصوص ، درمان با بهترین نتیجه صورت می‌گیرد . بعلاوه آى پى ال با تحریک کلاژنسازی، باعث پرشدن اسکارهاى و گودرفتگی‌های سطحی و قرمز ناشی از جوش، نیز می‌شود ، ولى روى اسکارهاى قدیمى فرورفته که قرمز نیستند تاثیرى ندارد . این روش تقریباً دردى ندارد ، سریع و سرپایی است ، زخم و التهاب و قرمزى ایجادنمی‌کند، و نیاز به تزریق وپانسمان نیز ندارد و فرد می‌تواند بلافاصله به کارهاى روزمره بپردازد .این روش درمانى طى یک تا سه الى چهارجلسه به نتیجه می‌رسد. جلسات بصورت هر دو تا چهار هفته یکبار انجام می‌شود. معمولاً آى پى ال همراه با درمان دارویی بصورت همزمان انجام میشود، تا نتایج سریعتر و موثرتر ایجاد شود . مخصوصاً براى افرادى که از درمان هاى دارویی طولانى خسته شده‌اند ، این روش طول درمان را کوتاه میکند و احتمال برگشت آکنه را نیز کم‌تر می‌کند .در ضمن آى پى ال میتواند علاوه بر بهبود جوش ، کاهش و رفع قرمزى جاى جوش و پرترشدن فرورفتگیهاى جاى جوش ، منافذ باز پوست را بسته‌ترو سطح پوست را صافتر و حتى چروک ریز را نیز کاهش دهد. در حین باردارى انجام این روش توصیه نمی‌شود. ولى در زمان شیردهى هیچ منعى ندارد. همراه با این روش میتوان از روش درمان با ال ایی دی ( LED ) و یا لیزر جنسیس نیز استفاده کرد. دکتر مریم ملکی متخصص پوست در کلینیک تخصصی پوست و موی هور بهترین روش مناسب شما رابرایتان مشخص می‌کند و با پیگیری روند درمان از نتایج خوب این روشهای درمانی منحصر بفرد لذت خواهید برد.
مشاورین کلینیک هور آمادگی پاسخ به کلیه سوالات و رفع ابهامات شما را به صورت حضوری و با رزرو وقت قبلی، دارند و عکس های قبل و بعد ازتعدادی از بیماران را می‌توانید در گالری تصاویر سایت دکتر مریم ملکی و یا در روز مراجعه در کلینیک هور مشاهده کنید. همچنین برای شهرستانی‌ها ، مشاوره با ارسال عکس روی واتساپ به شماره ۰۹۳۸۵۵۸۳۰۰ انجام می‌شود. با ثبت نام در سایت درقسمت مشاوره تلفنی ، مشاورین کلینیک هور در اولین فرصت با شما تماس می‌گیرند. تلفنهای تماس : ۰۳۱۳۶۶۶۲۲۲۴-۰۳۱۳۶۶۶۲۰۶۵-۰۹۳۰۸۵۵۸۳۰۰

لطفا از عکس‌های قبل و بعد بیماران در گالری تصاویر دیدن فرمایید.
آدرس: اصفهان-خ چهارباغ بالا جنب مجتمع پارک ساختمان گلستان طبقه فوقانی بانک سپه مرکز لیزر هور (دکتر مریم ملکی)
تلفن :03136662224
دسته‌ها: خدمات

۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.