لیزر جنسیس

لیزر جنسیس ، روش درمانی بسیار جدید و منحصر بفرد است، این دستگاه ساخت امریکا است و روش کاربا آن ، بسیار راحت ، بی‌خطر ، و بدون درد است . مهمترین مزیت آن غیر تهاجمی بودن آنست و اینکه هیچ آثاری از قرمزی و التهاب بعد از لیزر بجا نمی‌گذارد، و این نکته ،علاوه بر تاثیرگذاری بسیار خوب آن، سبب شده تا در بین بیماران و پزشکان پرطرفدار شود. لیزر جنسیس نتایج خوبی در روشن کردن ورفع تیرگی پوست، بستن منافذ باز ، کم رنگ کردن لکه‌های پوستی و ملاسما ، و کاهش چروک ریز پوست و کاهش قرمزی پوست دارد. با تکرار پیاپی سه تا شش جلسه نتایج بسیار خوبی در کاهش شلی و افتادگی به دست می‌آید. لیزر جنسیس همچنین در درمان جوش فعال و قرمزی جای جوش و اسکارهای فرورفته نیز موثر است. میتوان گفت لیزر جنسیس تنها دستگاهی است که کارگشای همه انواع مشکلات زیبایی در پوست است. لیزر جنسیس دردرمان ضایعات روی بدن نیز کاربرد دارد. این روش را می‌توان با روشهای دیگر به صورت تلفیقی انجام داد، برای مثال قبل یا بعد از مزوتراپی، لیزر جنسیس انجام شود نتایج رضایت‌بخشی پس از سه هفته قابل مشاهده است.

لیزر جنسیس روش جوانسازی و روشن کننده پوست
لیزر جنسیس، بدلیل بی عارضه و بی درد بودن و عدم نیاز به استراحت یا مراقبت خاص، بسیار مورد توجه آقایان و خانم های شاغل قرارگرفته است. کاربرد دیگر این لیزر در محو کردن اسکارهای جای جوش، بخیه، سوختگی و آبله‌مرغان است، و مزیت آن زخم نکردن وقرمزنشدن پوست بعد از لیزراست. بنابراین بدون هیچ آثاری، فرد میتواند لیزر خود را انجام دهد بدون اینکه کسی متوجه شود، و این در نوع خود روشی بی‌نظیر و منحصر بفرد است.
مشاورین کلینیک هور آمادگی پاسخ به کلیه سوالات و رفع ابهامات شما را به صورت حضوری و با رزرو وقت قبلی، دارند و عکس های قبل و بعد ازتعدادی از بیماران را می‌توانید در گالری تصاویر سایت دکتر مریم ملکی و یا در روز مراجعه در کلینیک هور مشاهده کنید. همچنین برای شهرستانی‌ها ، مشاوره با ارسال عکس روی واتساپ به شماره ۰۹۳۸۵۵۸۳۰۰ انجام می‌شود. با ثبت نام در سایت درقسمت مشاوره تلفنی ، مشاورین کلینیک هور در اولین فرصت با شما تماس می‌گیرند.تلفن های تماس : ۰۳۱۳۶۶۶۲۲۲۴-۰۳۱۳۶۶۶۲۰۶۵-۰۹۳۰۸۵۵۸۳۰۰


تعداد بازدید از این مطلب: 0
لطفا از عکس‌های قبل و بعد بیماران در گالری تصاویر دیدن فرمایید.
آدرس: اصفهان-خ چهارباغ بالا جنب مجتمع پارک ساختمان گلستان طبقه فوقانی بانک سپه مرکز لیزر هور (دکتر مریم ملکی)

تلفن :03136662224
دسته‌ها: خدمات

۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.