تزریق بوتاکس

یکی از محبوب‌ترین و بهترین روش های درمانی زیبایی که در سال‌های اخیر به شدت پرطرف‌دار شده است ، تزریق بوتاکس است، وتاکنون هیچ جایگزینی برای آن نیامده است . سه هدف اصلی تزریق بوتاکس شامل: کنترل اسپاسم و گرفتگی عضلانی، کنترل تعریق شدید (زیربغل ,کف دست ،کف پا و…) و زیبا سازی است.

تزریق بوتاکس برای رفع چین و چروک صورت

تزریق بوتاکس با هدف زیبایی یک روش بسیار راحت و سریع است که طی آن داروی بوتاکس در عضلات صورت تزریق می‌شود، وعضله‌های ایجاد کننده چین و چروک صورت، پیشانی، دور چشم و خط اخم را شل و آرام می‌کند. کلینیک هور، برای دستیابی سریع به پوستی جوان‌تر و صاف‌تر ، تزریق بوتاکس را به شما پیشنهاد می‌کند . دکتر مریم ملکی ، با بررسی وضعیت پوست و تایید مناسب بودن ، تزریق بوتاکس را به بهترین نحو ،در نواحی مورد نیاز روی صورت شما انجام می‌دهد. به دلیل ارائه نتایج چشمگیر و سریع و عدم نیاز به استراحت، درمان با بوتاکس یکی از محبوب‌ترین و بهترین درمان‌های ضد پیری است. در کلینیک هور همانطور که زبا‌ن‌ زد همگان است فقط از بهترین برندهای بوتاکس استفاده می‌شود که شامل؛ دیسپورت انگلیس، زئومین آلمان، مصپورت ایران است و همه دارای لیبل وزارت بهداشت هستند، قیمت های هر کدام متفاوت است. قابل ذکر است ،از انواع بوتاکس چینی که احتمال عوارض دارد استفاده نمی‌شود. قبل از تزریق می‌توانید جعبه دارو را ببینید و از تاریخ انقضا و نوع ماده تزریقی اطمینان حاصل کنید. برای جلوگیری ازاحتمال کبودی پس از تزریق از یک هفته قبل از تزریق بوتاکس از مصرف آسپیرین ، ژلوفن ، بروفن ، ویتامین ای و سایر داروهای رقیق کننده خون خودداری کنید. ماندگاری انواع بوتاکسها تفاوت چندانی ندارد وبین ۳ تا ۴ ماه است.
برای تزریق بوتاکس نیاز به ویزیت نیست و همه روزه تزریق بوتاکس در کلینیک هور توسط متخصص پوست انجام می‌شود. در صورت نیاز ترمیم رایگان از دو هفته تا سه هفته بعد از تزریق اولیه انجام می‌شود . عکسهای قبل و بعد تعدادی از بیماران را می‌توانید در گالری تصاویر روی سایت دکتر مریم ملکی و یا در روز مراجعه در کلینیک هور مشاهده کنید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۰۳۱۳۶۶۶۲۰۶۵-۰۹۳۰۸۵۵۸۳۰۰ -۰۳۱۳۶۶۶۲۲۲۴تماس حاصل فرمایید.


تعداد بازدید از این مطلب: 0
لطفا از عکس‌های قبل و بعد بیماران در گالری تصاویر دیدن فرمایید.
آدرس: اصفهان-خ چهارباغ بالا جنب مجتمع پارک ساختمان گلستان طبقه فوقانی بانک سپه مرکز لیزر هور (دکتر مریم ملکی)

تلفن :03136662224
دسته‌ها: خدمات

۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.