کاهش تعریق

تعریق بیش از حد زیر بغل معمولاً بسیار آزاردهنده است و پاسخ خوبی به درمان های دارویی نمی‌دهد ، و روشها جراحی نیز همراه باعوارض زیادی هستند ، در این میان تزریق بوتاکس ، در ناحیه زیر بغل روشی راحت ، بدون عارضه و بدون درد است که نتایج چشمگیری دارد. بر خلاف اثر بوتاکس روی عضلات اخم و دور چشم که ۳ تا ۴ ماه بیشتر باقی نمی‌ماند، ماندگاری اثر بوتاکس در کاهش تعریق زیر بغل بین ۶ ماه تا ۹ ماه است. این روش از محبوب‌ترین و رضایت‌بخش‌ترین روش‌های درمانی تعریق بیش از حد زیر بغل می‌باشد. اگردو هفته بعد از انجام ، نیاز به تزریق مجدد باشد پزشک شما را دوباره خواهد دید و رایگان ترمیم خواهد کرد.
قبل از تزریق ناحیه با کرم بیحس کننده بیحس می‌شود تا موقع تزریق دردی حس نکنید. روش بوتاکس عارضه خاصی ندارد و همان روز به سر کار خود برمی‌گردید.

درمان تعرق زیر بغل
در کلینیک هور مشاورین اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار می‌دهند . پزشک متخصص تزریق شما را انجام می‌دهد و نیازی به گرفتن نوبت ویزیت نیست .
مشاورین کلینیک هور آمادگی پاسخ به کلیه سوالات و رفع ابهامات شما را به صورت حضوری و با رزرو وقت قبلی، دارند و عکس های قبل و بعد ازتعدادی از بیماران را می‌توانید در گالری تصاویر سایت دکتر مریم ملکی و یا در روز مراجعه در کلینیک هور مشاهده کنید. همچنین برای شهرستانی‌ها ، مشاوره با ارسال عکس روی واتساپ به شماره ۰۹۳۸۵۵۸۳۰۰ انجام می‌شود. با ثبت نام در سایت درقسمت مشاوره تلفنی ، مشاورین کلینیک هور در اولین فرصت با شما تماس می‌گیرند. تلفن های تماس : ۰۳۱۳۶۶۶۲۲۲۴-۰۳۱۳۶۶۶۲۰۶۵-۰۹۳۰۸۵۵۸۳۰۰

لطفا از عکس‌های قبل و بعد بیماران در گالری تصاویر دیدن فرمایید.
آدرس: اصفهان-خ چهارباغ بالا جنب مجتمع پارک ساختمان گلستان طبقه فوقانی بانک سپه مرکز لیزر هور (دکتر مریم ملکی)
تلفن :03136662224
دسته‌ها: خدمات

۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.