آراف فرکشنال (سوزنی)

مطالعات بالینی بسیار وسیعی در مورد آراف فرکشنال انجام شده و طبق آن‌ تمامی کاربردهای روش RF مانند سفت کردن پوست، کاملاً ایمن و بی‌خطر است. آراف فرکشنال ترکیبی است از دستگاه آراف و میکرونیدلینگ ، به منظور افزایش بازده درمان، بعبارت دیگر بعداز معرفی میکرونیدلینگ ونتایج درخشان آن، به منظور افزایش تاثیر درمان امواج رادیوفرکونسی به این سوزن‌ها اضافه شد و بعنوان دستگاه آراف فرکشنال معرفی گردید. عمق نفوذ سوزن‌ها بر حسب نوع درمان متفاوت است و از نیمتا ۴ میلی‌متر قابل تنظیم می‌باشد. در این سیستم وقتی سوزن وارد پوست می‌شود، ‌و انرژی آراف فقط در نوک سوزن و در عمق بافت آزاد می‌شود، و برای درمان اسکارهای عمیق ، و سلولیت مورد استفاده قرار می‌گیرد.

لیزر آراففرکشنال سوزی
کاربردهای آراف فرکشنال شامل :
سفت کردن و جوانسازی پوست : آر اف فرکشنال باعث لیفت، سفت کردن و صاف کردن پوست می‌شود، همزمان باکاهش خطوط وچین و چروک‌ صورت، رنگ پوست را هم بهبود می‌بخشد. بعد از جلسات درمانی بخوبی بهبودی در شلی و افتادگی پوست نمایان می‌شود.
محو کردن جای زخم، اسکارها و ترک بدن: عملکرد اساسی آراف فرکشنال ، تحریک کلاژن‌سازی در بافت پوست است. برای همین بعد از درمان، پوست شما ظاهری کشیده‌تر، زیباتر و یکدست‌تر خواهد داشت. آراف برای از بین بردن جای جوش وهمچنین ترک‌های ناشی از چاق و لاغر شدن تاثیرات خوبی دارد.
بهبود منافذ پوستی باز : اندازه‌ منافذ پوستی بعد از ۲ تا ۵ جلسه‌ درمان به شکل چشمگیری کاهش می‌یابد.
آراف فرکشنال یک روش کم‌ تهاجمی‌تر از لیزر فرکشنال است. به همین علت عوارض بسیار محدودی داشته و دوره‌ی نقاهت یا استراحت بعد از درمان هم نیاز ندارد. نسبت به لیزر فرکشنال این روش درد کمتری دارد و بعلاوه پوست نمی‌سوزد و در نتیجه احتمال ایجاد لک پوستی با این روش کمتر می‌باشد، و در نتیجه دوره خانه نشینی و استراحت کوتاه‌تری دارد (۲۴ تا ۴۸ ساعت) . این درمان برای تمام نقاط بدن قابل استفاده است و بدلیل تاثیر لیپولیز آن برای لاغر کردن بعضی نواحی که مقداری چربی اضافی زیر پوست دارند مانند غبغب مورد استفاده قرار گرفته است، به این معنی که همزمان که پوست صورت را سفت و کشیده می‌کند اگر روی غبغب هم انجام شود، غبغب را کوچکتر و پوستش را کشیده‌تر می‌کند، و نتیجه جوانسازی صورت را دو چندان می‌کند.
روش آراف معمولاً به چند جلسه‌ درمانی نیاز دارد که بسته به شرایط شما می‌تواند از ۳ تا بیشتر جلسه متغیر باشد.
نتایج آراف فرکشنال بعد از ۲ هفته شروع می‌شود و تا سه ماه بعد از جلسه درمانی کلاژن سازی ادامه خواهد داشت و نتایج بهتر و بهتر خواهد شد.
بهتر است حتما قبل از انجام پزشک متخصص شما را معاینه کند، در برخی افراد بدلیل دارا بودن ملاسما ممکن است پزشک شما را ازانجام آن منصرف کند، چون احتمال تیره‌‌تر شدن ملاسما وجود دارد. استفاده از بهترین دستگاه‌های آر اف (آراف فرکشنال و آر اف اینفینی ) و بهره‌گیری از بزرگ‌ترین و باتجربه‌ترین کادر درمانی پوست و موی ایران، از جمله برتری‌های کلینیک پوست و موی هور است.
هزینه آر اف شامل دو مورد است:
هزینه سری دستگاه: به خاطر ملاحظات بهداشتی، سری دستگاه باید برای هر فرد به طور اختصاصی استفاده شود. این سری خود قیمت جداگانه دارد و فقطیکبار آن را خریداری خواهید کرد.
هزینه جلسات درمانی: هزینه دوم مربوط به هر جلسه‌ درمان آراف فرکشنال که شامل هزینه‌ استفاده از دستگاه اصلی وهزینه‌های درمانی مرتبط است.
شما پس از معاینه توسط دکتر مریم ملکی، و مطرح کردن درخواست‌تان ، ایشان بهترین و مناسب‌ترین پلان درمانی را برای شما تجویزمی‌کنند

مشاورین کلینیک هور آمادگی پاسخ به کلیه سوالات و رفع ابهامات شما را به صورت حضوری و با رزرو وقت قبلی، دارند و عکس های قبل و بعد ازتعدادی از بیماران را می‌توانید در گالری تصاویر سایت دکتر مریم ملکی و یا در روز مراجعه در کلینیک هور مشاهده کنید. همچنین برای شهرستانی‌ها ، مشاوره با ارسال عکس روی واتساپ به شماره ۰۹۳۸۵۵۸۳۰۰ انجام می‌شود. با ثبت نام در سایت درقسمت مشاوره تلفنی ، مشاورین کلینیک هور در اولین فرصت با شما تماس می‌گیرند.تلفن های تماس : ۰۳۱۳۶۶۶۲۲۲۴-۰۳۱۳۶۶۶۲۰۶۵-۰۹۳۰۸۵۵۸۳۰۰


تعداد بازدید از این مطلب: 0
لطفا از عکس‌های قبل و بعد بیماران در گالری تصاویر دیدن فرمایید.
آدرس: اصفهان-خ چهارباغ بالا جنب مجتمع پارک ساختمان گلستان طبقه فوقانی بانک سپه مرکز لیزر هور (دکتر مریم ملکی)

تلفن :03136662224
دسته‌ها: خدمات

۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.