معرفی کلینیک هور اصفهان

کلینیک هور در سال ١٣٧٨ به مدیریت دکتر مریم ملکى متخصص پوست، مو و زیبایی، تاسیس و بهره‌برداری شد. کلینیک هور اولین کلینیک تخصصى پوست و موى داراى مجوز رسمى از وزارت بهداشت است که در شهر اصفهان راه اندازى شد.

این کلینیک واقع در خیابان چهارباغ بالا، مجهز به جدیدترین دستگاه‌های مدرن لیزر می‌باشد که بعضا در نوع خود منحصربه‌فرد است. از جمله این دستگاه‌ها می‌توان به دستگاه میکروپوربشن ادو ساخت آلمان، آندولیفت ولف آلمان، تیکسل آلمان، جنسیس کوترا امریکا و پلکسر ایتالیا اشاره کرد. همچنین در این کلینیک عمل‌های زیبایی صورت و بدن به‌صورت سرپایی و بدون بیهوشى انجام می‌شود.
انجام لیزرهاى پرتوان و قوى از جمله لیزر CO2، لیزر آندولیفت، لیزر کیوسویچ جهت رفع تاتوى چشم، لیزر کیوسویچ ، تزریق چربى در گودى زیر چشم و گودى پشت چشم، تزریق ژل در بینى، رفع غبغب در یک جلسه، لابیاپلاستى بدون بیهوشى، جراحى پف زیر چشم، جراحى افتادگى پلک، همه به‌صورت روزانه در این کلینیک و با کمترین عوارض انجام می‌شود. سابقه درخشان این کلینیک در راستاى انجام وظایف تخصصى خود و حمایت از حقوق بیمار زبانزد همه مراجعه کنندگان است.
تلاش بر این است که بیماران سایر شهرستان‌ها، در اسرع وقت و با کیفیت بسیار بالا تحت درمان قرار بگیرند. همچنین براى رفاه بیماران خارج از کشور مشاوره تلفنى در ساعات هماهنگ شده ترتیب داده می‌شود و بیماران به طور مستقیم با دکتر مریم ملکى مشاوره می‌شوند و قبل از مراجعه، نوبت عمل خود را می‌توانند رزرو کنند.


تعداد بازدید از این مطلب: 25
لطفا از عکس‌های قبل و بعد بیماران در گالری تصاویر دیدن فرمایید.
آدرس: اصفهان-خ چهارباغ بالا جنب مجتمع پارک ساختمان گلستان طبقه فوقانی بانک سپه مرکز لیزر هور (دکتر مریم ملکی)

تلفن :03136662224

۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.