پرکننده‌های پوستی یک روش درمانی محبوب است که برای افزودن حجم به نواحی‌ خاص صورت استفاده می‌شود. به گفته دکتر مریم ملکی متخصص پوست و مو به طور معمول، پرکننده پوست به نواحی مانند گونه‌ها، لب‌ها و چانه تزریق می‌شود تا برخی ویژگی‌ها را بهبود بخشد یا تغییر دهد و اعتماد به ‌نفس را بهبود بخشد. بنابراین از پرکننده‌های پوستی برای تغییر چهره استفاده می‌شود، نه لزوما برای جوان‌تر کردن آن. پرکننده‌های پوستی به طور روزافزون در میان جوانان بزرگسال محبوب هستند. در همین حال پروفایلو یک روش درمانی ملایم و ظریف است که در نقاطی از صورت تزریق می‌شود و سپس خودبه‌خود در کل بافت پوست صورت شما پخش می‌شود.

نقاط تزریق ژل پروفایلو در صورت

شکل 1 نقاط تزریق ژل پروفایلو در صورت

  • ضخامت یا غلظت این ماده بازسازی به مراتب کمتر از مواد پرکننده پوستی (ژل‌ها یا فیلرها) است و در سراسر صورت پخش می‌شود ولی پرکننده‌های پوستی این خاصیت را ندارند.
  • پروفایلو با هدف قرار دادن کل صورت ظاهری کاملا جوان‌تر ایجاد می‌کند، در نتیجه در بین سنین بالاتر مناسب‌تر و محبوب‌تر است. به همین دلیل پروفایلو جایگزین ظریف‌تر برای افرادی است که می‌خواهند فقط کمی جوان‌تر شوند بدون این‌ که تغییر چندانی در چهره‌شان ایجاد شود.

تفاوت‌ها و شباهت‌های پرکننده‌های پوستی

تفاوت و شباهت پروفایلو ژل با دیگر پرکننده‌های پوستی

شکل 2 تفاوت و شباهت‌های ژل پروفایلو با دیگر پرکننده‌های پوستی


نتایج پروفایلو تا چه مدت ماندگار است؟

به طور کلی نتایج درمان با پروفایلو تقریبا تا ۶ ماه ماندگار است، با این حال ممکن است در هر بیمار متفاوت باشد. درمان با پروفایلو می‌تواند به عنوان یک درمان به تنهایی یا در ترکیب با سایر درمان‌های زیبایی عمل کند. پس از این مدت شش ماه یا هنگامی که شروع به دیدن کاهش اثرات درمان می‌کنید، توصیه می‌شود درمان با پروفایلو را تکرار کنید.

آیا پروفایلو بی‌خطر است؟

درمان با پروفایلو از جمله ایمن‌ترین روش‌های بازسازی در دسترس است. پروفایلو بسیار زیست سازگار است زیرا با سایر مواد شیمیایی مخلوط نشده و از اسیدی ساخته می‌شود که به طور طبیعی توسط بدن خودمان تولید می‌شود. این ماده غلظت بالایی از اسید ‌هیالورونیک را دارا می‌باشد و هیچ خطری افراد را تهدید نمی‌کند.

پروفایلو برای چه کسی مناسب است؟

پروفایلو برای خانم‌ها و آقایان از سن ۳۰ سالگی به بالا مناسب است. این روش درمانی برای بیمارانی ایده‌آل است که به دلیل روند پیری، پوست شروع به از دست دادن مقاومت و کشش طبیعی خود کرده است.

قبل و بعد از تزریق ژل پروفایلو

شکل 3 قبل و بعد از تزریق ژل پروفایلو

آیا پروفایلو روی گردن کار می‌کند؟

پروفایلو پوست شما را هیدراته و تقویت می‌کند و همچنین بافت شل و افتاده در ناحیه گردن و قفسه سینه را لیفت و سفت می‌کند. همچنین در جهت آبرسانی مداوم پوست در عمق درم اثر می‌کند، به این ترتیب باعث می‌شود چین‌‍‌‌وچروک‌ها کاهش یافته و گردن و پوست قفسه سینه صاف‌تر به نظر برسد.

تزریق پروفایلو ژل برای گردن

شکل 4 تزریق ژل پروفایلو به گردن

چه مدت بعد از پروفایلو می‌توانید بوتاکس داشته باشید؟

تزریق بوتاکس باید دو هفته قبل یا 2 هفته بعد از درمان با پروفایلو انجام شود.

پروفایلو تا چه فاصله‌ای در پوست گسترش می‌یابد؟

پروفایلو پس از تزریق در نقاط خاصی از صورت که کاملا مشخص است و در همه افراد به یک نحو می‌باشد، طی چند روز تا شعاع ۲ سانتی‌متر پخش می‌شود و به این ترتیب کل پوست صورت را آبرسانی کرده و ظاهری جوان به شما هدیه می‌دهد.

آیا از پروفایلو روی پیشانی استفاده می‌شود؟

پروفایلو در حال حاضر در قسمت پایین صورت برای شلی پوست استفاده می‌شود نه پیشانی.

آیا پروفایلو صورت شما را پف می‌کند؟

خیر، پروفایلو پرکننده نیست. اگر فکر می‌کنید که آیا پروفایلو صورت شما را پف کرده نشان می‌دهد یا خیر، این ممکن است هنگام تزریق مواد پرکننده به صورت بی‌رویه در صورت اتفاق بیفتد، ولی با پروفایلو چنین نخواهد شد. دلیلش این است که پروفایلو در صورت ایجاد حجم نمی‌کند بلکه فقط پوست را از درون آبرسانی و تقویت می‌کند.

هزینه تزریق پروفایلو

قیمت تزریق ژل پروفایلو براساس نیاز هر فرد متفاوت بوده و نیازمند بررسی و معاینه دقیق بیمار از سوی متخصص پوست می‌باشد.

لطفا از عکس‌های قبل و بعد بیماران در گالری عکس دیدن فرمایید.

آدرس: اصفهان-خ چهارباغ بالا جنب مجتمع پارک ساختمان گلستان طبقه فوقانی بانک سپه مرکز لیزر هور (دکتر مریم ملکی)

  • تلفن :03136662224


تعداد بازدید از این مطلب: 946
لطفا از عکس‌های قبل و بعد بیماران در گالری تصاویر دیدن فرمایید.
آدرس: اصفهان-خ چهارباغ بالا جنب مجتمع پارک ساختمان گلستان طبقه فوقانی بانک سپه مرکز لیزر هور (دکتر مریم ملکی)

تلفن :03136662224

۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *