یک مرد بسیار جوان با الگوی مردانه ریزش مو باید بداند که دو گزینه اصلی پیش روی دارد:

متخصص کاشت مو ممکن است ابتدا درمان های پزشکی را توصیه کند. اگر درمان های پزشکی ناموفق بودند و عوامل استتار کننده یا خرده موها نیاز بیمار را برطرف نکنند ، پیوند مو به عنوان یک درمان برای ریزش مو انتخاب می شود با دانستن اینکه ریزش مو به احتمال زیاد طی دوره های طولانی یا کوتاه مدت ادامه خواهد یافت و چند جلسه پیوند مو طی چندین سال به صورت همگام با پیشرفت ریزش مو نیاز خواهد بود

نگرش قدیمی درباره روش های زیبایی

نگرش های قدیمی سخت از بین می روند و اعتقادات در مورد روش های زیبایی هنوز هم باقی مانده اند. روش های زیبایی امروزه رایج هستند و به خوبی پذیرفته شده و بسیار موفق می باشند . میلیون ها نفر از مردم از روش های زیبایی برای دلایل مختلف از جمله حذف جای جوش و یا دیگر لکه های پوستی ، از بین بردن اثرات پیری پوست، ردیف کردن دندان ها و بازگرداندن موهای ریخته شده برای حفظ تعادل ظاهر صورت استفاده می کنند .

اعتماد به نفس ، تصویر خود، احترام به خود

امروزه نگرش جامعه ، مردم را برای حفظ سلامت جسمی و روانی تشویق می کنند . کتاب ، روزنامه ها ، مجلات و سایت های معتبر علمی با اطلاعاتشان راجع به رژیم غذایی و ورزش کمک فراوان می کنند.

ورزش منظم باعث بهبود شرایط قلبی وعروقی ، سلامت عضلات اسکلتی می شود همچنین به ایجاد اندام متناسب کمک می کند. رژیم غذایی و مکمل ها در کنار ورزش منظم برای سلامت جسم بسیار مفید است . اگر ظاهر فرد از نظر خودش بهترین حالت باشد به سلامت و شادابی روانش کمک می کند .

در نسل های گذشته یک فرد 60 ساله ، پیر به نظر می آمد .اما امروزه فرد 60 ساله هم می تواند در مرز میانسالی سلامت جسمی و روانی داشته باشد. فرد 60 ساله ای که تمرینات ورزشی منظم و رژیم غذایی سالم داشته باشد ممکن ظاهر فیزیکی جوان تری داشته باشد . تناسب ظاهری صورت را می توان با پیوند مو تکمیل کرد که ممکن است بیش از چندین بار طی سالیان متمادی انجام شود . به همین ترتیب مردان و زنانی با سن 30-50 سال که تناسب اندام دارند ممکن است کمتر از سن واقعی خود به نظر آیند . ظاهر یک مرد 40 ساله می تواند با ریزش مو یا پیشرفت یک منقطه طاس به خطر افتد این مورد همچنین در مورد یک زن با این شرایط نیز صادق است . جای تعجب ندارد افرادی که به متناسب نگه داشتن ظاهر خود اهمیت می دهند از لحاظ روحی هم شرایط مساعدتری خواهند داشت .فردی که از ظاهر خود راضی باشد اعتماد به نفس و عزت نفس بالایی دارد .

ظاهر فیزیکی در محل کار

مطالعات نشان داده اند که جذابیت ظاهری بارها و بارها باعث گرفتن پاداش در محل کار می شود .کسی که ظاهر فیزیکی جذابی داشته باشد فرصت هایش برای پیشرفت نیز افزایش می یابد زیرا که این ظاهر خود منجر به افزایش اعتماد به نفس شده و این صفت فرد را در مقابل کارفرمایان و مشتریان قابل اطمینان جلوه می دهد. اصلاح کمبود زیبایی مانند اصلاح ریزش مو ممکن است حتی باعث تغییر شغل به مشاغل مورد علاقه که بدلیل مشکل زیبایی هیچ وقت مورد توجه فرد نبوده است ، شود.

مشاغلی که در آن ظاهر همه چیز است

یک بازیگر فردی است که در واقع متکی بر ظاهر خویش زندگی می کند. ظاهر بازیگر برای او ویژگی به حساب می آید که از طریق آن محبوبیت کسب کرده ، مخاطبانش او را پذیرفته و به خاطر می آورند. از طریق تکنیک های گریم نقصی در ظاهر مانند ریزش مو را می توان جبران کرد که غالباً این تکنیک برای ستاره های سینمایی نسل های گذشته بسیار پر کاربرد بود .

امروزه ، پیشرفت در تکنیک های پیوند مو بر روی ظاهری طبیعی تاکید دارند به این معنی که موی کاشته شده از موهای طبیعی قابل تشخیص نیست .انجام پیوند مو توسط تعداد زیادی از بازیگران زن و مرد انتخاب می شود چون آن ها می خواهند بدون نیاز به آرایش و گریم از مقابل دوربین و استودیو به مکان های عمومی وارد شوند.تعداد بازدید از این مطلب: 3204
لطفا از عکس‌های قبل و بعد بیماران در گالری تصاویر دیدن فرمایید.
آدرس: اصفهان-خ چهارباغ بالا جنب مجتمع پارک ساختمان گلستان طبقه فوقانی بانک سپه مرکز لیزر هور (دکتر مریم ملکی)

تلفن :03136662224

۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *