اگنس یا Agnes RF که ادر ابتدا به عنوان یک درمان دائمی آکنه معرفی و شناخته شده بود، دنیای زیبایی و جوانسازی را تحت تاثیر قرار داده است. دستگاه Agnes RF در زمینه پوست و زیبایی انقلابی است که می‌تواند غبغب ، چاقی صورت ، افتادگی کنار چانه‌ها و خط فکی ، کیسه‌های زیر چشم ، سرنگوما را درمان کند، همچنین آکنه و منافذ باز را درمان می‌کند و تعریق زیر بغل را فقط با استفاده از بی‌حسی موضعی به حداقل برساند. هیچ دستگاه دیگری وجود ندارد که بتواند این چنین نتایج پایدار که شامل سفت کردن پوست و از بین بردن چربی از صورت و گردن است، را بدون عوارض جانبی و بدون عمل جراحی ارائه دهد.
این دستگاه برای اولین بار در ایران ، در کلینیک هور نصب شده است . در این مقاله ، دکتر مریم ملکی در رابطه با نحوه کار و کاربردهای مختلف این دستگاه توضیح می‌دهد.
این دستگاه از انرژی رادیو فرکانس تک قطبی (RF) از طریق نوک سوزن های تک و سه گانه میکرو عایق شده استفاده می‌کند. این سوزن‌های تخصصی بافت‌های زیر اپیدرم را هدف قرار می‌دهند تا به سفت شدن، و ذوب چربی دست یابند. از آنجایی که درمان ملایم است، می‌توان از آن تقریباً برای درمان هر بیمار صرف نظر از رنگ یا نوع پوست استفاده کرد.

 

اگنس ، به عنوان یک روش غیرحراحی برای کانتورینگ صورت و گردن ایده آل است. در این روش دقیق ، از امواج رادیو فرکانس برای تحریک فیبروبلاست‌هایی که کلاژن تولید می‌کنند استفاده می‌شود، و چیزی شبیه لیفت صورت یا چشم ایجاد می‌کند، در نتیجه پوست صاف، و سفت می‌شود.
این روش کم تهاجمی، ایمن، مناسب برای همه رنگ‌های پوست( حتی پوستهای تیره) است و انجامش وقت‌گیر نیست.


‏Agnes RF راه حلی برای موارد زیر ارائه می‌دهد.
* افتادگی خط فکی
* کیسه‌های زیر چشم
* افتادگی پلک بالا
* چین و چروک پای کلاغی چشم
* چاقی پایین گونه
* خطوط لبخند در اطراف دهان
*چروک لب بالا
* پری دوتایی چانه
* آکنه کیستیک و التهابی
* منافذ باز
* اسکارها

هیجان‌انگیزتر این است که AGNES درمانی برای چین و چروک های اطراف چشم ارائه می‌دهد - پف زیر چشمی که درمان آنها با فیلر‌ها دشوار است. برای بیمارانی که مایل به درمان پف و چروک با جراحی نیستند، این روش یک جایگزین عالی برای عمل جراحی بلفاروپلاستی چشم فوقانی یا تحتانی است.

خط فک اغلب یکی از اولین مکان‌هایی است که شلی پوست را در صورت نشان می‌دهد. از آنجا که اگنس کلاژن را در ساختار زیرین پوست افزایش می‌دهد، Agnes RF می‌تواند به طور موثر پوست را در سطح سلولی سفت کند. با گذشت زمان، ممکن است ببینید که خط فک شما سفت و کشیده‌تر و مشخص‌تر می‌شود.

هنگامی که از Agnes RF در بالای چشم استفاده می‌شود، می‌تواند افتادگی پوست را، بهبود بخشد. انرژی رادیو فرکانس بافت را منقبض می‌کند و سطح کلاژن را برای لیفت ابرو افزایش می دهد.

درمان آکنه توسط اگنس RF:

اگنس RF هم روی آکنه فعال و هم بر روی اسکار آکنه اثر می‌کند و فرآیندهای ترمیم بافت را تحریک می‌کند تا پوستی صاف‌تر و سالم‌تر تولید کند. غدد سباسه را از بین می برد و درمان دائمی آکنه را فراهم می‌کند. همچنین جای زخم‌ها را صاف می کند و منافذ باز را بسته‌تر می‌کند.

‏Agnes RF چگونه کار می‌کند؟

Agnes RF انرژی فرکانس رادیویی تک قطبی را از طریق میکروسوزن‌های نیمه‌عایق شده ، که به طور خاص برای هدف قرار دادن درم و لایه‌های چربی سطحی بدون آسیب به اپیدرم ساخته شده اند، ارائه می‌دهد. گرما بافت‌های زیرین را تحت تاثیر قرار می‌دهد تا فرآیند ترمیم بافت را به چرخه درآورد. این بدان معناست که چربی‌های ناخواسته را می‌توان به آرامی کاهش داد تا ناحیه پلک پایینی، خط فکی و ناحیه غبغب جوانسازی و کونتور شود. تولید کلاژن برای ارتقای گردش سلولی و تقویت شبکه حمایتی زیرین پوست شما افزایش می یابد. انرژی حرارتی همچنین باعث سفت شدن پوست برای داشتن سطحی صاف‌تر می‌شود. در درمان آکنه، گرما غدد سباسه را هدف گرفته و از بین میبرند و به این ترتیب ترشح چربی پوست را کاهش می‌دهد و جوش‌ها درمان می‌شوند.

اگنس rf

نتیجه اگنس آر اف بعد از یک جلسه


مزایای کلیدی و نتایج معمولی

‏• AGNES در دستان ماهر پزشکان ما قابل تنظیم است.

• به طور همزمان چربی را از بین می برد و پوست را سفت می کند.

• جلسات درمانی کوتاه است.

• فناوری قابل پیش بینی، دقیق و ایمن است.

• میکرو سوزن ها عایق بندی شده اند تا از بافت اطراف محافظت بیشتری کنند.


چگونه برای درمان آماده شوم؟

هیچ آمادگی خاصی به جز یک مشاوره لازم نیست.

در طول درمان چه اتفاقی می افتد؟

درمان‌های AGNES به بیست دقیقه یا کمتر نیاز دارند، زمانی که کرم بی‌حس‌کننده اثر کرد. پزشک شما میکرو سوزن و انرژی دستگاه را برای اهداف خاص شما تنظیم می کند.
گاهی اوقات، برای چربی‌های عمیق تر، یا برای درمان کیسه چشم، ممکن است علاوه بر کرم بی‌حس‌کننده، از تزریق بی‌حس‌کننده موضعی نیز استفاده شود.

 

اگنس

مراقبت‌های بعد از درمان چیست؟

بسیاری از افراد می‌توانند بلافاصله به فعالیت‌های عادی خود بازگردند. کمپرس سرد با یخ ممکن است برای آرام کردن هر گونه ناراحتی یا حساسیت به ناحیه تحت درمان استفاده شود.

هر چه ناحیه درمان کوچکتر باشد، زمان بهبودی کوتاهتر است. ممکن است فقط قرمزی خفیفی وجود داشته باشد که بسته به ناحیه تحت درمان، ظرف 1 تا 3 روز فروکش می‌کند.

اگر برای چروک‌های عمیق‌تر یا برای کیسه‌های چشم تحت درمان قرار می‌گیرید، ممکن است قرمزی، کبودی یا تورم را برای یک تا سه روز تجربه کنید، و پس از آن تا یک هفته حداقل عوارض جانبی قابل مشاهده وجود دارد. گاهی اوقات، با این درمان‌های عمیق‌تر، ممکن است تا چهار هفته کرخی در ناحیه درمان شده، داشته باشید.
اگر نگران طول مدت استراحت هستید، اما میخواهید نتایج مشابهی داشته باشید، یک رژیم درمانی سبک تر را می توان جایگزین یک درمان عمیق‌تر کرد.
درمان های سبک تر عوارض جانبی بسیار کمتری خواهند داشت، که بیشتر آنها ممکن است تنها چند روز پس از درمان با مرطوب کننده‌های رنگی یا آرایش پنهان شوند.

برای جلوگیری از ایجاد هیپرپیگمانتاسیون یا تیرگی پوست ناحیه درمان شده به مدت 2 هفته از قرار گرفتن در معرض نور خورشید در پوست تحت درمان خودداری کنید.

کی نتایج را می‌ببینم؟

طبیعی است که ناحیه تحت درمان تا یک هفته متورم و بدتر به نظر برسد. در ماه‌های آینده، بازسازی ساختار پوست و سنتز کلاژن جدید، پوست شما را محکم‌تر و صاف‌تر نشان می‌دهد.
برای اکثر افراد، مقداری سفت شدن فوری قابل مشاهده است. با این حال بهترین نتایج طی 1-2 ماه پس از درمان قابل مشاهده خواهد بود. همچنین چندین هفته طول می‌کشد تا بدن شما سلول‌های چربی مختل شده را از ناحیه تحت درمان حذف کند.

نتایج چقدر دوام خواهند داشت؟

در مشاوره شما، انتظارات برای نتایج شما مورد بحث قرار خواهد گرفت. آنها از فردی به فرد دیگر و شرایطی که درمان برای رفع آنها برنامه ریزی شده است متفاوت است.

به چند درمان نیاز خواهم داشت؟

برنامه‌های درمانی بسته به فرد، اندازه ناحیه(های) مورد درمان و اهداف متفاوت است.
اگرچه ممکن است حتی با یک درمان بهبود قابل توجهی وجود داشته باشد، اما نتایج بهینه معمولاً به 2-3 درمان با فاصله 2-3 ماه نیاز دارد. با این حال، می‌توان پیشرفت‌های چشمگیری را در خود جلسه اول مشاهده کرد. برای درمان آکنه، معمولاً ۴ تا ۶ جلسه با فاصله یک ماه توصیه می‌شود. با Agnes RF می‌توانیم پوست ناحیه پای کلاغ چشمها را سفت کنیم و با بوتاکس عضله‌های شما را منجمد کنیم. این درمان ترکیبی یک راه حل ایده آل برای صاف کردن پوست در ناحیه چشم است. Agnes RF چین و چروک‌های شما را صاف می کند، در حالی که بوتاکس ماهیچه های شما را منجمد می کند به طوری که هنگام لبخند زدن چین و چروک‌های عمیق ایجاد نمی‌شود.

آیا نتایج لیزر AgnesRF دائمی است؟

انتظارات برای نتایج کاملاً از فردی به فرد دیگر متفاوت است. برای کونتورینگ صورت AgnesRF، سلول‌های چربی درمان شده را به طور کامل از بین میبرد تا دیگر برنگردند. با این حال، همه سلول چربی از ناحیه درمان هدف حذف نمی‌شوند. در صورت افزایش وزن، ممکن است برخی از سلول‌های چربی سالم باقیمانده در اندازه متورم شوند، و افزایش حجم ایجاد شود.

لاغری صورت | چربی باکال | VShape | کاهش چین های بینی | فستون‌ها
اگر گونه‌ها یا بینی‌تان کمی پرتر از آنچه دوست دارید، با AgnesRF، می‌توانیم مقداری چربی را از ناحیه برداشته و کمی آن‌ها را بلند کنیم!
اگر در گذشته از پرکننده‌های پوستی برای چین‌های نازولبیال خود استفاده کرده‌اید، این روش عمق خط را کاهش می‌دهد بنابراین ممکن است نیازی به پرکننده نباشد.
یا اگر گونه‌های شما کمی پرتر از چیزی است که می‌خواهید، می‌توانیم ناحیه‌ی پد چربی را کم حجم کنیم و به شما آن شکل V را بدهیم که می‌خواهید.
خلاص شدن از شر فستون ها بدون جراحی نیز امکان پذیر است!

اگنستعداد بازدید از این مطلب: 3724
لطفا از عکس‌های قبل و بعد بیماران در گالری تصاویر دیدن فرمایید.
آدرس: اصفهان-خ چهارباغ بالا جنب مجتمع پارک ساختمان گلستان طبقه فوقانی بانک سپه مرکز لیزر هور (دکتر مریم ملکی)

تلفن :03136662224

۲ دیدگاه

فاطمه کاظمی · ۲۸ تیر ۱۴۰۲ در ۹:۲۲ ب.ظ

یلام من روی پیشانی تعداد کمی جوش و تعداد زیادی دانه های سفت زیرپوستی داشتم الان ۲ هفته از لیزر اگنس میگذرا و هفته پیش هم رفتم برای پاکسازیشون که چرک های سفید رنگ سرشون ایستاده بودن و الان چندین روز هم از پاکسازیم میگذزه ولی هنوز دونه های زیرپوستی سفت پیشانیم خوب نشدن و هنوز همونطور برجسته هستن و خیلی بد هست صورتم ولی جوش ها خوب شدن حالا باید چیکار کنم؟ خیلی دونه های زیر پوستی پیشانیم مشخص هستن و اصلا هنوز خوب نشدن

    مریم ملکی · ۲۰ مرداد ۱۴۰۲ در ۷:۰۲ ب.ظ

    سلام عزیزم اومدی که ببینمت؟ اگه نه حتما بیا چک کنم

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *